www.fikirtahtam.com

Teslimat ve İade

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde,size sunulan satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?
Havalesi gerçekleştirilmemiş ödemeler 3 işgünü içinde otomatik olarak iptal edilmektedir.
Siparişinizi kredi kartı ile ödeyerek yaptıysanız İptal talebinizi info@fikirtahtam.com e-posta adresine sipariş numaranızı, müşteri adınızı ve sipariş için kullandığınız e-psota adresinizi yazarak bize iletebilirsiniz .Ödemenize ait iptal dekontu e-posta adresinize gönderilecektir.
Diğer bir seçenek ise Ürün İade Formunu doldurarak işleminizi çok daha kolay yapabilirsiniz.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?
Mağazamız'dan yaptığınız alışverişlerde, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla, 15 gün içinde fatura ibrazı ile ürün değişimi yapabilirsiniz. İnternet sitemizden yaptığınız alışverişlerde ürünün kargo ile gönderim ücreti size ait olmak koşuluyla, ambalajı açılmamış, kullanılmamış tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumdaki ürünleri 7 gün içinde fatura ibrazı yaparak iade edebilirsiniz.

İADE PROSEDÜRÜ:
İade İşleminiz için İade Formunu  eksiksiz doldurunuz.
Tarafımızdan iade onayının size iletilmesini takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla)
ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız.
Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır.
İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLERİN SADECE BİR KISMINI NASIL İADE EDEBİLİRİM?
Mağazamız'dan yaptığınız alışverişlerde, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla, 15 gün zarfında fatura ibrazı ile ürün değişimi yapabilirsiniz. Mağazamız'da ürün iadesi kabul edilmektedir. İnternet sitemizden yaptığınız alışverişlerde ürünün kargo ile gönderim ücreti size ait olmak koşuluyla, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumdaki ürünleri 7 gün içinde fatura ibrazı yaparak iade edebilirsiniz.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ
Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce mutlaka kontrol etmelidir;
Ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almamalıdır.
Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğunu kabul etmiş olmalıdır.